BSI Group

  • Przedstawiciel ds. Sprzedaży Telefonicznej

    Location(s)
    PL-Warsaw
    Category
    Training / Education
    Contract Type
    Perm Full-Time
  • The Opportunity

    Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Telesales Representative będzie generowanie przychodów poprzez proaktywne działania telesprzedażowe mające na celu pozyskiwanie nowych klientów oraz współpracę z obecnymi klientami.

    Obowiązki:

    • Obsługa zapytań telefonicznych i mailowych związanych ze szkoleniami i certyfikacją.
    • Telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa bieżących.
    • Administrowanie bazą danych - budowa, utrzymanie i aktualizacja danych.
    • Profesjonalna obsługa klienta poprzez udzielanie wyczerpujących informacji o produktach.
    • Przygotowywanie ofert.
    • Współpraca z działami sprzedaży szkoleń, certyfikacji i marketingu w zakresie aktywizacji sprzedaży.
    • Wprowadzanie i uaktualnianie danych dotyczących czynności sprzedaży w CRM.
    • Wspieranie działu sprzedaży zgodnie z zaleceniami przełożonych.
    • Sporządzanie tygodniowych raportów z osiągniętych wyników / podjętych działań.
    • Wspieranie przy organizacji i realizacji eventów dla klientów BSI.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w międzynarodowej, stabilnej i rozwojowej firmie.
    • Możliwość rozwoju oraz szkolenia prowadzone przez oddziały firmy.
    • Umowę o pracę.
    • Pakiet medyczny.
    • Prowizję od sprzedaży.

    Miłą atmosferę i pracę w dynamicznym zespole.

    About BSI

    Czy wierzysz że świat zasługuje na doskonałość?

    BSI Group Polska Sp. z o.o. zajmuje się certyfikacją, szkoleniami oraz oprogramowaniem wspierającym z zakresu norm i systemów zarządzania (ISO, BS, EN). Na rynku polskim rozpoczęło swoją działalność w roku 1999; w tym czasie BSI wystawiło ponad 2500 certyfikatów oraz przeszkoliło ponad 30,000 osób w zakresie wymagań Systemów Zarządzania i towarzyszących przepisów. Obsługuje nie tylko Polskę, ale również Czechy, Słowację, Litwę, Łotwę, Estonię, Bułgarię i Rumunię.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela ds. Sprzedaży Telefonicznej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierała nasz zespół sprzedaży certyfikacji i szkoleń w Warszawie.

    About You

    Oczekujemy:

    • Zaangażowania i pozytywnego nastawienia do wykonywanych obowiązków
    • Doświadczenia w sprzedaży telefonicznej i kontaktach z klientami (doświadczenie w telesprzedaży “business-to-business” będzie dodatkowym atutem)
    • Zdolności pracy pod presją czasu
    • Silnej motywacji do osiągnięcia wyznaczonych celów sprzedażowych.
    • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz współpracy z zespołem.
    • Biegłej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie.
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu, co najmniej dobrym w mowie i piśmie.
    • Proaktywnej postawy w poszukiwaniu nowych możliwości sprzedażowych.
    • Dobrej organizacji pracy, systematyczności i metodycznego podejścia do administracji.
    • Biegłej obsługa komputera (MS Office).

    Options

    Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.